FAQ

Jak se LikeFoto vyrábí?

 • LikeFoto vyrábíme nejmodernější technologií tisku fotoobrazů, při které tisk probíhá na speciální fólii, která je poté ve vakuových pecích pevně spojena (zalaminována) se 4 mm silným pevnostním sklem.

Jak velké LikeFoto lze vyrobit?

 • Vybrat si můžete ze šesti základních velikostí. Přehled ZDE . Pokud vám žádná z nich nevyhovuje, nevadí! Rádi vám LikeFoto vyrobíme i v atypických formátech. Zašlete nám své přání na info@likefoto.cz

Nerozbije se mi LikeFoto?

 • Tam, kde končí křehkost běžného skla, začíná pevnost toho kaleného. Je vyráběno speciálním procesem, díky kterému kalené sklo získává vysokou pevnost a odolnost proti rozbití při nárazu na svoji plochu. Kalené sklo se používá v interiéru na celoskleněných dveřích a stěnách, sklech automobilů nebo hokejových matinelech. A právě kalené pevnostní sklo používáme my u LikeFota.

Nevybledne časem moje fotka?

 • V žádném případě! I to je výhoda LikeFota oproti běžné fotografii v rámečku či paspartě. Barvy na fotce neblednou díky UV filtru, který v sobě nese jejich barevný pigment.

Jakou fotku mohu nahrát?

 • Čím vyšší rozlišení bude mít vaše nahrávaná fotka, tím lepší bude poté výsledná kvalita tisku. Pro zjednodušení se dá uvést, e tak jak foto stáhnete z fotoaparátu, tak jej použijte a nijak nezmenšujte. Vaše fotka by se měla vejít do maximální velikosti 20 MB. Ujistěte se také, že se vaše fotka nachází v jednom z nejrozšířenějších typů souborů: JPG, JPEG, PNG nebo GIF. Doporučujeme poměr stran 4:3.

Můžu vytisknout do LikeFoto i fotku z telefonu?

 • Ano, dnes už chytré telefony fotí na vysokou kvalitu rozlišení. Nicméně před tiskem ověřujeme kvalitu všech zaslaných fotografií a v případě, že je nízké rozlišení a tisk by nevyšel dobře, domlouváme se na dalším postupu.

Můžu dát do LikeFota i staré nedigitální foto?

 • Ano, i tento případ LikeFoto bez problému dokáže vyřešit! Vaši fotografii nascenujeme v nejvyšší kvalitě a převedeme tak do digitální tiskové kvality. Pak je už postup výroby LikeFota stejný jako u každé jiné fotografie. Nicméně při tomto atypickém postupu je lépe nás předem kontatkovat na email: info@likefoto.cz  

Jak je LikeFoto zabaleno, aby se při dopravě nepoškodilo?

 • Transportní balení LikeFota je řešené stejně jako u celoskleněných prvků do interiérů. LikeFoto je chráněno vnitřními PVC vystýlkami a vnějším vyztuženým kartonem, který je velikostně odpovídající formátu LikeFota.

Jak přidělat LikeFoto na zeď?

 • LikeFoto má automaticky z výroby na své zadní straně háček a proto vám doma stačí pouze zabít řebíček nebo našroubovat hmoždinku s háčkem a LikeFoto pověsit. Pokud nechcete LikeFoto na háček, můžete jej přilepit přímo na zeď třeba pomocí lepidla Mamut.

Jak probíhá objednávka?

 1. Jak probíhá objednávka? ZDE .
 2. Po kliknutí na tlačítko objednat nahrajte svou fotografii. Vyberte si jednu z šesti velikostí, popřípadě i atypického formátu. Poté můžete vyplnit své údaje. Vaše objednávka je připravena k odeslání.
 3. Do 14 dnů je LikeFoto u vás na zadané adrese.
 4. Dodané LikeFoto stačí rozbalit a zavěsit na stěnu pomocí háčku na jeho zadní straně.

Kolik mě bude stát poštovné a balné?

 • LikeFoto vám přiveze kurýr PPL. Dopravné a balné je jednotné ve výši 135 Kč v případě dobírky. Při platbě kartou je cena dopravného a balného ve výši 90 Kč. 

Budou mé osobní fotografie v bezpečí?

 • Přenos vaší fotografie je maximálně zabezpečen. Poté, co vám je LikeFoto doručeno, je vaše fotografie automaticky smazána.