Ohlasy od vás

Milý týme LikeFoto,

udělali jste nám nesmírnou radost, díky Vaší kvalitní a originální práci. 

S manželem jsme dlouho přemýšleli, kde nejlépe vyhotoví naše svatební fotografie, dostala jsem doporučení na LikeFoto a neváhala jsem. Vyšli mi vstříc i s požadavkem na větší atypický formát, což bylo mé největší přání. Domů fotoobraz dorazil v pořádku, velice rychle a perfektně zabalený. Dnes už nám doma dělá jen radost.       

LikeFoto doporučuji všem, je to jednoduše perfektní volba a skvělý tip na dárek. S radostí budu objednávat častěji.

Ještě jednou moc děkuji! 

Markéta Ondráčková

 

Na Instagram jsem umístil pár svých fotografií. U jedné mne LikeFoto oslovilo s nabídkou zhotovit fotografii ve skle. V první chvíli jsem odmítl, ale představa zušlechtění fotografie kaleným sklem byla velmi zajímavá. Rozhodující byla velmi příjemná komunikace s LikeFoto. Komunikativnost a ochota na vysoké úrovni. K výrobě jsem nakonec vybral jinou fotografii než tu z Instagramu. Je to foto labutího páru zrcadlícího se na hladině jarního rybníku v nestandartních až abstraktních barevných tonech. Fotografie ve skle byla určena jako dárek k výročí svatby a je umístěna v nové kanceláři manželky. Na doručení jsem čekal mírně v rozpacích, ale po rozbalení zavládlo příjemné překvapení. Obraz je velmi kvalitně a precizně zhotoven. Je to něco jiného než klasický fotoobraz na plátně nebo zvětšenina v klipartu. Sice při mé smůle chyběly na zadní straně nalepené háčky na zavěšení, ale díky velmi ochotným operátorkám z LikeFoto se vše vyřešilo velmi rychle a ku mé plné spokojenosti.

Za mne LikeFoto mohu doporučit - fotografie ve skle je opravdu něco jiného, velmi hezkého a komunikace stran operátorek je nadstandartní.

Tomáš Juza

 

Chtěla bych ještě jednou upřímně moc poděkovat celému týmu LikeFoto. Výhra dorazila v pořádku, velmi pečlivě zabalena. A je luxusní! Všichni máme velkou radost. Zrovna jsme LikeFoto pověsili na zeď do našeho obýváku. Ještě jednou velké díky!

Lenka Vymlatilová

Zdravím v LikeFoto,

nedalo mi to a musím za sebe i mého pejska Čestmírka poděkovat! Nápad udělat si pěknou fotku z procházky měla moje kamarádka, a byť jen z telefonu vyšla v tisku super… LikeFoto jsem použila jako dárek pro moje rodiče a už jim „visíme“ v obývacím pokoji a musím říct, že je to opravdu originální fotopamátka a prima hodnotný dárek! Fakt dělá radost…

Děkuji a už plánuji další LikeFoto..

Anna Rychetská

Text

 

Text pod