PROČ LIKEFOTO?

Jednoduše a rychle získáte hodnotný dárek, který udělá radost každému.

Fotografie je zalaminovaná pevně pod sklo o síle 0,4 cm, a tím získává na hmotě a tím i na vyšší hodnotě.

Fotografie je ke sklu pevně zalaminovaná a nijak se v něm neposouvá.

Na zadní straně LikeFota je automaticky háček pro jednoduché zavěšení na zeď.
Fotografie nevybledne, protože barvy, kterými se tiskne mají UV filtr ... na rozdíl od tisku na plátno, nebo vložení tradičního fota do pasparty.

S LikeFotem odpadá opakované hledání a kupování pohledově stejných paspart. U LikeFota neřešíte rámeček a díky tomu LikeFoto ladí s každým stylem interiéru.

 

 

Svatební náladu pod sklo

Nevěsta a ženich, družičky, láska navždy spojující - jedinečnost vašeho svatebního dne uchová LikeFoto v pestrých barvách a pod ochranou odolného skla.

Netrapte se s hledáním rámečků a z pohodlí domova vyberte fota, která vám budou každodenně připomínat váš velký den.

Jednoduchým klikem ve vašem počítači odešlete přímo do výroby a dáte svému velkému dni vyšší hodnotu díky sklu, ke kterému je fotografie pevně připojena. Domů přijde s háčkem a vám se stačí rozhodnout, kam pověsit. 

 

... i když děti odrostou, foto zůstává

 

Roztomilost dětí je oplácena láskou v rodině... jedinečné okamžiky nejvíce prožívá maminka, ale díky fotografiím zůstávají uchovány i po tom, co děti odrostou. 

 

Využijte možnosti LikeFota a uchovejte si tyto láskyplné okamžiky stále na očích. Jednoduchost on-line objednání fotek pod sklo vše zjednodušuje, stejně jako jejich pověšení díky háčku na zadní straně LikeFota. Tohle foto prostě zůstává...